BLOG

İskele boru tipleri nelerdir?

İnşaat iskele sistemlerinde kullanılan borular çok çeşitli tip ve ölçülerdedir.

Firmamızda satılık ve kiralık olarak 48.3mm dış çaplı (OD) çelik ve alüminyum iskele boruları bulunmaktadır.

Ayrıca korkuluklar gibi diğer kullanımlar için daha küçük ve daha büyük galvanizli çelik boru da müşterilerimize sunduğumuz ürünlerdendir.

Pek çok ölçü ve tipte boru stoklarımızda bulunmakla beraber kullanılabilirliği iki kez kontrol etmek için önceden bilgi almanız yerinde olacaktır.

Stokta olmayan boyutlar ve belirli bir uzunlukta kesilmesi gereken herhangi bir boru için, firmamızla iletişim kurmanız gerekmektedir. Projenizin gerektirdiği tipteki borular, belirteceğiniz spesifikasyonlara göre kesilerek, hazırlanabilir.

Firmamızda bulabileceğiniz iskele boru tipleri şunlardır;

Galvanizli İskele Boruları 48,3 mm dış çap çelik borular, paslanmaya karşı galvanizlenmiştir. Çelik iskele boruları farklı çeper kalınlıklarına sahiptir. Projenizin gerektirdiği ölçü için lütfen firmamızla iletişime geçiniz.

Alüminyum İskele Tüpleri 48,3 mm dış çap alüminyum borular standart olarak 4.47 mm et kalınlığına sahiptir. Standart uzunluk 6.0m olmakla beraber, projeye bağlı olarak farklı ölçülerde kesilerek, teslim edilebilir.

Diğer Çaplı Çelik Borular Normalde gaz ve su sistemleri için kullanılan, inşaat iskele işlerinde pek kullanılmayan galvanizli çelik borulardır. Projenizin gerektirdiği bu tip standart dışı borular için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

Posted on Mar 24, 2022