KURUMSAL

UZMAN KADRO, KALİTELİ HİZMET

%100 DESTEK

Profesyonel ve önyargısız hizmet sağlarız.
Tamamen gerçek faaliyet kayıtlarına dayalı raporlar hazırlarız.
İhtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun ürünü temin ederiz.

DÜRÜSTLÜK

İyi niyet, dürüstlük ve tarafsızlık çerçevesi içerisinde davranırız.
Yapmayı taahhüt ettiğimiz işi mutlaka yaparız.
Şirket politika ve prosedürlerine uygun çalışırız.

GÜVENİLİRLİK

Açık, anlaşılır ve usulüne uygun düzenlenmiş kontratlar çerçevesinde hizmet veririz.
Müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutarak, zamanında ve ihtiyaç doğrultusunda en iyi hizmeti veririz.

KALİTE

Müşteri ihtiyaçlarını zamanında ve doğru karşılamak, müşterilerimizi memnun etmek, yasal şartlara ve müşteri şartlarına uygun imalat yapmak, kalite yönetim şartlarına uyarak her noktada sürekli iyileşmeyi sağlamak.

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

"Önce insan" yaklaşımı içinde çalışanlarına hem maddi hem manevi anlamda fiziki ve sosyal imkanlar sağlamış, çevre bilinci, ekolojik dengeyi ve insan sağlığını ön planda tutan, sosyal içerikli projeleri destekleyen ve bizzat içinde yer alan bir firma olmak, milli kültürümüzü ve milletimizin öz değerlerini benimseyip katkılı olan; diğer taraftan evrensel değerlere özen ve saygı gösteren, tedarikçi, müşteri, yönetici ve çalışanları karşısında itibar gören, tüm paydaşları ile bütünleşmiş, aynı dili konuşan ve aynı kültürü paylaşan çalışanların bulunduğu, iç ve dış müşteri memnuniyetinin sağlandığı bir firma kimliği oluşturmaktır.

VİZYON  MİSYON

VİZYONUMUZ

Kaliteli ürün, kaliteli hizmet, üstün güvenlik, ileri teknoloji ve güler yüzlü personeli ile pazardaki en iyi firmalar arasında yer almaktır. Rakiplerinden üstün yanları müşterinin algılamasını, farketmesini ve inanmasını sağlayıcı pazarlama faliyetlerini uygulayarak; müşterilerine, çalışanlarına, tedarikçilerine, sosyal çevresine ve paydaşlarına sorumluluk bilinci, dürüstlük ve taahhütlerine sadakati yansıtır bir iş ahlakını benimsediğini fark ettirerek; pazardaki güçlü firmalar arasında yer almaktır.

MİSYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde, müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, artan taleplerini karşılarken, kaliteli çözümler üreterek, değerlerimizi etkin kullanarak, dürüst çalışmaya özen göstererek, müşterilerimizin yaşamlarına değer katan müşteri memnuniyetini ve devamlılığını sağlamak. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir kuruluş olmaktır